top of page
ГРИВНА КАПЧИЦА
  • ГРИВНА КАПЧИЦА

    лв22.00Price

    Гривна със закопчалка, кристални мъниста в морско синьо и прозрачно бяло. Красиво лятно украшение.

    Дължина - 19 см.

      bottom of page